TETRA İLE ÖNCÜLÜK EDİN,

BİZİMLE GELECEĞİ ŞEKİLLENDİRİN

HAKKIMIZDA

Tabela, dijital baskı, araç kaplama, kutu harf,  fuar stand, paslanmaz kutu harf  uygulamaları, ürün teşhir, stand gibi Anadolu Yakası’nın en çok tercih edilen reklam firmasıdır.

ORGANİZASYON VE TEKNOLOJİ

Tetra Reklam , Reklam sektöründe çok çeşitli projelere imzasını atmıştır. Çalışmalarında müşterilerine en doğru ve en etkili yöntemleri sunmayı, istek ve beklentilerini son noktaya kadar takip ederek onları doğru şekilde yönlendirmeyi kendine hedef edilmiştir. Bu hedefe ulaşmak için ,teknolojiyi yakından takip
etmekle birlikte; tasarımdan onaya, onaydan imalata imalattan uygulamaya kadar her organizasyonu titizlikle yapmaktadır.

MİSYON

Estetik kaliteli ve fark edilir ürünlerimizle bütün müşterilerimizin ve markaların hedef kitlelerini yönlendirerek bilinir, unutulmaz ve gözde markalar olmasını sağlamak.

UZMAN EKİP ve YARATICI TASARIMLAR

Tetra Reklam, hedef kitlenin isteklerini en kısa sürede ve en etkin bir biçimde onaylatıp, uzman teknik çalışanlarla imalata alır ve uygulamasını gerçekleştirir.

PROJE YÖNETİMİ

Hedef, maliyet ve zaman kriterlerine uygun eldeki kaynakları verimli bir şekilde programlama ve süreçleri kontrol etmektir. Firmamız müşterilerinin ilk düşüncelerinden yola çıkarak; ürün teslim edilinceye kadar olan bütün süreçleri farklı alanlarda uzmanlaşmış profesyonel proje ekibi ile sürdürmektedir.

Bilgi almak için e-posta adresinizi yazınız.

Mesajın için teşekkürler. Gönderildi.
Mesajınız gönderilmeye çalışılırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Bizi sosyal ağlardan takip edin.